Pokud jste využili našich služeb, budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu a ohodnotíte naše služby.

5 3 votes
Article Rating
27 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Ivana Karásková
3 let před

Děkuji za perfektní vyčištění sedačky, vstřícné jednání, určitě tuto službu znovu využiji, vřele firmu doporučuji!

Eva Pospíšilíková
3 let před

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Godovi a jeho kolegům za skvěle odvedenou práci. Když jsme začli přemýslet o rekonstrukci koupelny, oslovili jsme několik firem, kterým jsme ukázali naši představu a nechali si zpracovat cenovou nabídku, včetně stanovení možného termínu realizace a délky prováděných prací. Již při prvotní prohlídce nás přístup pana Gody zaujal, jelikož nám navrhl i některá vylepšení i s ohledem na praktičnost užívání. Nakonec jsme se rozhodli provést realizaci naší vysněné koupelny právě s firmou pana Gody a za toto naše rozhodnutí jsme velice rádi. Při realizaci se vyskytl problém s obklady a dlažbou, a to když… Číst vice »

Ivana Mlčochová
3 let před

Ráda bych touto cestou poděkovalapanu Tomáši Godovi a jeho firmě ToGo, se kterou už delší dobu po částech vylepšuji byt. Za roky co od nich pořád něco potřebuji, už mohu klidně napsat, že je to firma vysoce profesionální a seriózní. Už jen toto by stačilo jako výborné hodnocení, ale musím ještě dodat… snaží se přemýšlet za zákazníka a nejednou jsem byla ráda, že jsem upustila od svých laických představ a nechala jsem si poradit. Oni vědí o čem mluví. Realizace proběhla vždy na smluvený termín, délka práce se nikdy neprotahovala, každý den po sobě vzorně uklidili. Zaměstnanci pana Gody jsou… Číst vice »

Nela
3 let před

Úžasná a rychlá práce. Za měsíc kompletní rekonstrukce bytu včetně úklidu. Naprostá spokojenost. Moc děkujeme!!! Pokud budeme řešit v budoucnu zase něco podobného, jste jasná volba. Díky a 100% doporučení z naší strany.

Petra K.
3 let před

Děkuji za perfektní úklid a určitě vaše služby využiji znovu. Vaši firmu budu dále doporučovat 🙂

Dagmar Mrázková
4 let před

DAGMAR Dobrý den, právě jsem dokončila rekonstrukci pokoje a koupelny. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Godovi a jeho zaměstnancům. Naprosto profesionálně provedená práce a nepředražená cena Při rekonstrukci se objevilo mnoho problémů se kterými si dokázali profesionálně poradit. Vstřícnost, ochota, laskavost, profesionalita, spolehlivost, rychlost, rady, snad jsem něco nezapomněla, to jsou všechno vlastnosti této firmy a zaměstnanců .Jak je níže popsáno mají smysl pro pořádek. Každý den po sobě uklidili. Chtěla bych vyzdvihnout i práci pana Saši velmi šikovný a pracovitý. Firmu ToGo budu dále doporučovat a vždy se na ně obrátím, když budu něco potřebovat. Ještě jednou moc… Číst vice »

Antonín a Martina Kolářovi
4 let před

Pana Godu jsme si vybrali pro výměnu hlavního rozvaděče v našem rodinném domě. Jelikož jsme zrovna v té době čekali miminko, bylo to pro nás termínově velmi obtížné. S panem Godou, se ale dalo rychle a rozumně domluvit a dokázal nám s termínem velice vyhovět. Celkově jsme byli s dobou a kvalitou provedené práce nadmíru spokojeni. A určitě bychom se při další potřeby obratili stejným směrem. Všem můžeme jen doporučit a děkujeme za jeho ochotu a profesionalitu.

Dagmar
4 let před

Preciznost, ochota, vstřícnost a profesionalita – to jsou základní vlastnosti firmy ToGo Reconstruction. Pan Goda vždy najde dobré a rychlé řesení všech vzniklých problémů. Ráda bych vyzdvihla ještě smysl pro pořádek. Každý den odcházeli z dokonale uklizeného pracoviště. Můžeme tuto firmu každému vřele doporučit.

Jarmila
4 let před

Využila jsem služeb firmy na základě doporučení a nelituji. Šlo o celkovou rekonstrukci bytového jádra – koupelna + WC, rekonstrukce kuchyně a chodby – stropy, omítky podlaha. Práce byla vykonaná dle mých představ, kvalitně a v domluveném termínu. Chtěla bych vyzdvihnout profesionální přístup pana Gody k zákazníkovi. Obzvláště oceňuji vstřícnost v jednání při zajištění doplňkových prací. Tuto firmu mohu každému doporučit.

Aneta
5 let před

Firmu ToGo jsme oslovili na základě předchozích doporučení kvůli kompletní rekonstrukci celého bytu – nová elektřina, omítky, stropy, podlaha, koupelna + wc, kuchyně.
Velmi oceňujeme lidský přístup a jednání pana Gody a jeho spolupracovníků a především kvalitu a rychlost, s jakými byla celá rekonstrukce provedena. Práce probíhaly vždy na základě předchozí domluvy. Pokud jsme si nevěděli rady, pan Goda nám nabídl možnosti řešení a osobně doporučil, co by bylo v daném případě nejvhodnější. Celá rekonstrukce probíhala dle našich představ a pokud se v průběhu vyskytla nějaká komplikace, bylo vše řešeno s klidem a v nejkratším možném čase.
Rozhodně doporučujeme!

Iveta
5 let před

Moc děkujeme panu Godovi za pokládku podlahy i elektroinstalačné práce. Tak profesionální přístup se tak často nevidí.Je rychlý,spolehlivý a vše vyřeší.Prostě všem doporučuji.

Sensio.cz s.r.o.
5 let před

Děkujeme za perfektní osvětlení chodby v naší kancelářské budově. Ani jsme si neuvědomovali, jak moc jsme to potřebovali.
Super!!!

Adam
5 let před

ToGo Reconstruction jsme oslovili kvůli kompletní rekonstrukci koupelny se záchodem a pokládky interierové dlažby. Musím vyzdvihnout perfektní spolupráci a vždy solidní jednání. Řadu problémů, které nastaly v průběhu rekonstrukce, vždy rychle a samostatně vyřešili. Díky tomu se podařilo vše stihnout v dohodnutém termínu, a to i vzhledem k předvánočnímu shonu. Výsledná cena byla vzhledem k výborné kvalitě odvedené práce velice příznivá. Firmu můžeme na 100 % doporučit.

Karolína
5 let před

Na začátku byla byla jasná domluva,že 19.11 začneme naši rekonstrukci a bude trvat 14 dní. Po začátku rekonstrukce se objevilo tolik problémů že jsem si myslela že to do Vánoc nemůžeme stihnout avšak opak byl pravdou. Vaše firma dokáže zázraky. Vše jste splnili do puntíku a vždy každý problém probrali se mnou a dokazali ho vyřešit. Vše precizne a do detailu vysperkovane a perfektní. Moc děkujeme a priste se zase budeme těšit. (Třeba při te rekonstrukci ložnice a kuchyně)

E.T.
5 let před

Velice děkujeme za bleskové reakce na požadavky instalatérských prací. Příjemná domluva, rychlá práce, zakoupeno, co je třeba, nainstalováno. Nedávno vanová baterie.
Dnes zlobivý odpad… Ani tyto drobnější potíže pan Goda neodmítne vyřešit. Pro někoho by ucpaný odpad byl spíš důvod k výmluvě, ale pan Goda nehledá důvody, proč něco nejde, ale způsoby, jak to vyřešit.
Už to vidíme, že si pana Godu pozveme zase. Tentokrát položit koberce :-). S maminkou díky panu Godovi zařídíme doma spoustu věcí :-).
Doporučujeme na malé i velké práce.

Sensio.cz
5 let před

Využili jsme služby firmy ToGo Reconstruction s.r.o. už několikrát v kancelářích firmy, když jsme potřebovali úpravu, rekonstrukci nebo úklid po ní.
Děkujeme za velmi dobrou spolupráci a profesionální přístup. Zároveň oceňujeme velmi pěkné jednání a solidní ceny.
Děkujeme, za cca 2 roky spolupráce – jen spokojenost 🙂

Roman S
5 let před

Firmu vřele doporučuji, byli jsme spokojeni jak s přístupem k zakázce, tak i s kvalitou a rychlostí provedení práce.

Zuzana
5 let před

Velice profesionální přístup a perfektní domluva. Práce byla vykonaná dle našich představ. Mnohokrát děkujeme.

Milan Floryk
5 let před

S poradenstvím a následnou realizací zakázky jsme byli velice spokojeni, ochotný přístup, snaha poradit, realizace, vše na vysoké profesionální úrovni. Určitě využijeme dalších služeb. Děkujeme

Penzion JIŘINKA
5 let před

Dolní Morava, Králický Sněžník, resort penzionu Jiřinka mimo jiné provozovatel rodinného wellness centra a venkovního bazénu. Zasvěceným není nutno vysvětlovat všechny legislativní šarády, jimiž tato oblast lidského konání významně oplývá. Vzhledem k náročnosti některých pracovních postupů a možných rizik chyb a omylů jsme hledali partnera, který poradí, přijede, vyhodnotí a pochopitelně pomůže. To vše v intencích vysoké profesionality a navíc i přívětivé lidské pohodě. Děkujeme firmě ASEKO za pomoc při sjednání kontaktů a dalších doporučení. Firma ToGo byla,…a je zásahem do „černého“ středu pomyslného terče hledání. Servisní služby, poradenství a další doporučení předčily naše očekávání. Zařízení bylo ošetřeno, byly odstraněny… Číst vice »

Šatní
5 let před

Firmu ToGO jsme oslovili ohledně rekonstrukce koupelny a elektroinstalačních prací, kdy pan Goda nabídl řešení.Co se týká koupelny měli jsme jasnou představu o dlažbě a obkladech, ostatní bylo v rukou pana Gody a jeho týmu – takové „Jak se staví sen“ , ale za vlastní.
S výsledkem maximální spokojenost. Do budoucna s touto firmou počítáme při dalších rekonstrukcích.

ENERGOPROJEKTA Přerov s.r.o.
5 let před

S firmou ToGo dlouhodobě spolupracujeme a můžeme jen doporučit její služby. Kvalita, rychlost, perfektní přístup a naše následná spokojenost.

Miruskakoutna
5 let před

Byla jsem velmi spokojena s firmou ToGo Přerov, která mi prováděla rekonstrukci koupelny. Vše probíhalo ve velmi krátkém čase a podle předem dohodnuté zakázky. p. GODA mi radil s interiérem , sl. Novotná mi byla nápomocna při výběru obkladů, dlažby, podlahy. Všem tuto firmu vřele doporučuji pro preciznost a přesnost odvedené práce. Všem pracovníkům patří mé velké poděkování. M.K.

Silvie Hapalová
5 let před

S firmou ToGo spolupracujeme od jejího vzniku a jsme vždy spokojeni. Ať již ve věcech týkajících se všeho kolem bazénu, či ve věcech stavebních/interiérových – např. rekonstrukce bytu mé maminky, nebo jakékoliv změny/přeměny/úpravy v našem domě. Spolehlivost, ochota, vždy skvěle odvedená práce, žádné zbytečné časové protahování, téměř “nic není problém” x když je, tak je nabídnuto řešení. Velmi lidský, slušný a nebývale pracovitý šéf, který si váží svých klientů. To je Tomáš Goda, jeho firma a zaměstnanci. Za nás tedy jedině doporučujeme.

Salvovi
5 let před

Firmu uz vyuzivame vice jak dva roky! Vzdy dokonaly pristup a ochota…muzeme jen chvalit a doporucit.

Markéta Štěpánková
5 let před

Prováděli jsme rekonstrukci bytu (nové podlahy a kuchyň). Perfektní domluva, samostatná práce, návrh a realizace optimálního řešení. Děkujeme za spolupráci.

Ivan Ruda
5 let před

Naprostá spokojenost s provedenou prací, domluvou i časem, za který byla práce hotová. Velké díky za rekonstrukci celého bytu.